Logo - E-Bradavice

Bradavické slety

Zobrazit staré slety


Plzeň známá i neznámá Zpět na seznam

Datum: 04.09.2020 - 06.09.2020

Místo: Plzeň

Organizuje: Teóma Tejedor


Informace:

Slety se znovu hlásí o slovo! A sejdeme v Plzni. Navíc vůbec poprvé se bude v metropoli Západu konat slet víkendový.

KDY: Sejdeme se v pátek 4. září, a to ve vestibulu budovy hlavního vlakového nádraží mezi 17 a 18 hodinou. Lze rovněž dorazit na CAN autobusem, a to nejlépe do 17.30 (kvůli přesunu městem). Dorazit je možné i v sobotu do 10.00 kvůli programu. Konec sletu je plánován na brzké nedělní odpoledne.

KDE: Slet se bude konat v Plzni, převážně ve venkovních prostorech. Účastníci budou ubytováni v klubovně vodáckého oddílu Delfíní (INFO ZDE) nedaleko od centra města. Klubovna je ve výborné dostupnosti MHD v klidném prostředí u řeky Radbuzy.

PROGRAM: O Plzni koluje mnoho informací, mýtů a legend. Co všechno o Plzni víme i nevíme? Pojďme to zjistit ve dvoudenním programu sletu. Čeká nás výlet do přírody, exkurze do regionálních pochutin i trocha té industrie. To vše svázáno sletovou hrou, na jejímž konci nikdo neodejde s prázdnými kapsami a žaludkem :-)

Program nebude blíže specifikován, nicméně sobotní program bude zahájen v 9.30 odchodem z klubovny, s obědem počítejte kolem 14-15 hodiny a návrat na klubovnu cca kolem 19 hodiny. Páteční i sobotní večer bude až na malou část pátečního večera ponechán volné zábavě a podivuhodným kratochvílím ;-)

CO S SEBOU: dobrou náladu, roušku a dezinfekci, karimatku a spacák, psací potřeby a papír, finance na MHD, ubytování, vstupy a dále pro své potřeby

FINANCE: cca 70 Kč na MHD, ubytování 70 Kč na osobu a noc, na další potřeby sletu finance cca 250 Kč

COVID-19 a Plzeň: Město Plzeň i okres Plzeň - město patří mezi klidnou lokalitu bez většího rizika nákazy bez restrikcí KHS. Platná je pouze povinnost zakrytí úst a nosu při cestování MHD a při vnitřních akcích nad 100 osob a při návštěvě zdravotnických a sociálních zařízení (to se nás snad týkat nebude). Roušku vezměte s sebou!!! Aktuální informace lze nalézt na stránkách MZČR a KHS Plzeňského kraje. V případě změny omezení bude informace přidána i sem.

V případě výrazného zhoršení epidemiologické situace ve městě či v celé ČR bude slet zrušen!!!


Slet není vhodný pro osoby mladší 18 let!

Seznam přihlášených

Martin Andrews
Barbucha Kuřavová
Charlotte Chardonay
Shuren Dee Kamiki
Amelie Brumm
Bára Wolfová
Teóma Tejedor
Sarin Coyle
Avione Lars


Tento slet je zájmovým neoficiálním setkáním studentů či zaměstnanců školy. Upozorňujeme, že bradavice.eu nenesou jakoukoliv odpovědnost za organizaci nebo průběh tohoto sletu.


Přihlášky na slety jsou závazné a neslouží k vašemu pobavení se přihlašováním a odhlašováním !!!
 

Serverový čas 09:10:56 | Stránka načtena za 18 ms.
Created by Gobie & Studna & JiKo & JS © 2003 - 2022 | All rights reserved
| Nahoru | Zpět Verze 8.3