Logo - Děravý kotel

Registrace studenta na E-Bradavice

Pro zaregistrování si NEJPRVE přečti podmínky.

Pokud máš zájem navštěvovat E-Bradavice, internetovou školu čar a kouzel, prostuduj si nejprve Školní řád a potom se zaregistruj.


Pravidla:

Čti pozorně !!!!!

Údaje musí být přesné a pravdivé a musí odpovídat určitým pravidlům. Kdo tato pravidla nedodrží, bude jeho nick ze školy vymazán.


 • "Nick (jméno)" - Představuje vaše jméno na naší čarodějnické škole, není to vaše reálné jméno, ale ani to není žádná přezdívka či vtípek. Musí být dvouslovný (např. Elena Karpová) nebo trojslovný (např. Vincent van Troph), slova spojená mezerou, víceznaká, neobsahující čísla a další nesmyslné znaky a vsuvky nic neznamenající, začínající velkým písmenem, představující křestní jméno a příjmení, křestní jméno jako první a příjmení jako druhé, tudíž samozřejmě obsahující diakritiku, pokud je to jméno českého původu (např. Anička Čapounová a nikoliv Anicka Capounova), mající maximálně 20 znaků včetně mezer a neobsahující tečku ve jménu. Pod tímto jménem budeš v E-Bradavicích vystupovat, zůstane ti napořád, vol tedy dobře.

  Je zakázáno používat jména obsahující tyto výrazy: 'fiona', 'bradavic', 'gobie', 'potter', 'harry', 'kain', 'slytherin', 'zmijozel', 'black', 'poter', 'hary', 'hermi', 'granger', 'sirius', 'lupin', 'brumbál', 'dumbledore', 'weasley', 'snape', 'malfoy', 'ředitel', 'učitel', 'profesor', 'primus', 'prefekt', 'student', 'admin', 'system'.

  Dále je zakázáno používat příjmení nebo jména hlavních hrdinů z HP, celá jména postav z HP, filmů, jména herců z HP, historických osobností, bohů, formule kouzel, názvy hudebních skupin, jídel, zvířat, výrobků či firem, hanlivá slova, cizí slova znamenající v češtině ďábel, vrah, sadista apod. a nesmyslná či směšná jména nic neznamenající.

  Je též zakázáno používat jméno takřka stejné nebo hodně podobné nicku, který je tu již zaregistrovaný, z důvodu přehlednosti při výuce a příjmení profesorů nebo inspektorů bez jejich souhlasu.

  Do zahájení školního roku je ještě možnost za poplatek (500 gal.) změnit vaše jméno. Tato možnost jen s náležitým odůvodněním. Uživatelům se jmény neodpovídajícími pravidlům, bude zasláno automatické upozornění a pokud si ani přes toto upozornění nedají jméno změnit, budou ze školy smazáni. Nedodržení diakritiky a velkých písmen a přehození jména a příjmení bude opraveno automaticky za poplatek 20 galeonů.

 • Pohlaví musí odpovídat jménu, ve vašem vlastním zájmu

 • Další Informace, které bys o sobě rád/a uveřejnil/a, nalezneš po Přihlášení v Nastavení - Profil

 • NENÍ POVOLENO VÍCE REGISTRACÍ - pokud zjistíme, že jedna osoba se zaregistrovala víckrát (dva lidé z jednoho počítače = to je v pořádku), nebo jinak využíváte vícero účtů (a to se dá velice snadno zjistit), budeš okamžitě smazán a tvoje přezdívka se uvolní dalším opravdovým zájemcům o studium. Dále budou ze školy smazáni studenti, kteří se opakovaně registrují ve snaze dostat se do koleje, o kterou mají zájem. Tyto snahy se zobrazují vedení školy a jsou snadno zjistitelné.

 • MOUDRÝ KLOBOUK nemá jiný úkol než vás zařadit do koleje. Zodpověz mu několik (12) otázek, o svých vlastnostech a schopnostech. MOUDRÝ KLOBOUK má vždy pravdu, takže nemá cenu si stěžovat, že jsi chtěl jinam, maximálně z toho můžeš mít problémy. Další doplňující informace si můžeš vyplnit po zaregistrování.

 • Veškeré údaje vyplňuj poctivě zvláště e-mail (až 50 znaků). Můžeš si zamezit zobrazování e-mailu na našem webu, takže ho nelze kromě ředitele zjistit, ale je dobré mít na tebe kontakt a také ti na e-mail přijde zpráva o úspěšné registraci, s heslem a počtem peněz do začátku.
  POZOR!!! U některých mailových schránek chodí občas potvrzující maily do spamu, proto, pokud ti nepřijde do jedné hodiny mail pro potvrzení registrace, zkontroluj spamový koš.

 • Web vyplňuj ve tvaru "https://www.neco.neco" případně "https://neco.neco", můžete to být web oblíbený nebo tvůj vlastní.


 • Provozovatel webových stránek ani autor a správci webových stránek neručí za diskuzi vedenou v chatech a v prostorách školy (pošta,fóra).

  Při registraci také souhlasíš s dodržováním Školního řádu - doporučuji přečíst, protože neznalost neomlouvá, takže není možné se později bouřit proti pravidlům této školy a požadovat z nich vyjímky.


   

  Serverový čas 22:37:54 | Stránka načtena za 0.0116 sekund.
  Created by Gobie & Studna & JiKo © 2003 - 2019 | All rights reserved
  W3C: Valid HTML 4.01! Nahoru | Zpět Verze 8.3