Logo - E-Bradavice

Bradavické slety

Zobrazit staré slety


Kouzelná Berounka Zpět na seznam

Datum: 23.06.2023 - 25.06.2023

Místo: řeka Berounka

Organizuje: Hugo Pytlíček


Informace:

Ahoj,

Rád bych vás tímto pozval na poznávací vícedenní sjezd části řeky Berounky, který je vhodný nejen pro studenty Bradavic, ale i pro jejich ratolesti.

! Pokud se přidáte, je povinnost každého se přidat do organizační skupiny na messengeru.
! Slet je pouze pro osoby starší 18ti let. (výjimkou jsou děti studentů)


Program:
První den (Pá 23.6.):
Sraz v Kempu U Dolanského mostu
-večerní posezení u ohně
-hry dle vybavenosti kempu
Druhý den (So 24.6.):
Přesun do tábořiště Kobylka
-ráno v 9:00 převzetí lodí
-vyplutí na cca 7hod cestu
-zastávky na svačiny, oběd, koupání, atd.
-večerní posezení u ohně
-hry dle vybavenosti kempu
Třetí den (Ne 25.6.):
Přesun do kempu U Varských - Zvíkovec
-vyplutí na cca 7hod cestu
-zastávky na svačiny, oběd, koupání, atd.
-v cca 16:00 doplutí do konečné
-v 17:00 předávka lodí a vybavení

Bližší program se bude vymýšlet až za pochodu a vybavenosti kempů. Není vyloučen bowling, stolní tenis, normální tenis, v kempu Na Kobylce je možnost i zapůjčení koní, kuželky, šipky, stolní fotbálek, bar, posezení u ohně, návštěva hradu. Kempy na Berounce bývají nejlépe vybaveny, co jsme zatím zažili.

Celkem:
21+22Km
11 jezu z toho 9 sjízdných
8 kempů
11 restaurací

Max. obtížnost: ZWC (proudící voda)

Ceny za zápůjčku lodí:
Kajak (1 os.) - 960Kč
Kanoe (2 os.) - 1200Kč
Kanoe (2 os. + 1-2 děti)- 1620Kč
V ceně jsou zahrnuta pádla, barely, vesty, doprava na místo a z místa vyzvednutí. Platba je v hotovosti, nebo kartou v den převzetí lodí.

Ceny za ubytování za noc:
Kemp U Dolanského mostu:
Osoba-80Kč, stan-80Kč, auto-60Kč
Tábořiště Na Kobylce:
Osoba-100Kč, stan-100Kč, auto-100Kč

Strava a s tím spojené ceny:
Dle vaší libosti. My osobně si snídani děláme sami, vezeme si malou pb lahev a ráno nesmí chybět slanina s vejci. Ale v tábořišti jsou bufety, které dělají i snídaně. Za plnohodnotnou snídani zaplatíte do 100Kč/os. Obědvat budeme po cestě, ti co pořádně četli tak vědí, že kempů a restaurací potkáme dost. Za vodácký oběd zaplatíme do 120Kč/os. a za oběd v restauraci do 250Kč/os.. Večeře pak zase v kempu a v dosahu všeho našeho vybavení, takže buď si uvaříme sami, nebo využijeme ohnišť v kempech, nebo využijeme restaurace/bufetů. Svačiny si děláme sami. Lze zaúkolovat řidiče, aby se při ranních přesunech s auty zastavili v krámu a koupili čerstvé pečivo - i to ovšem často v kempu mívají na prodej.

Doprava + systém přemísťování zavazadel:
Do Chrástu se dostanete vlakem z Plzně. Do tábořiště U Dolanského mostu je to pak pěšky asi 2,5 km. Nebo přímo autem do tábořiště. V tomto tábořišti přespíme do soboty, kdy nám ráno dovezou lodě a vybavení. V sobotu ráno vezmeme dvě auta, které se přemístí do tábořiště Na Kobylce a v jednom autě se vrátí oba řidiči zpět do tábořiště U Dolanského mostu. Následně vyplujeme na plavbu dlouhou 21Km. Po cca 7hod (v této době je započítána i pauza na oběd) doplujeme do tábořiště Na Kobylce. kde nasednou do ráno připraveného auta všichni řidiči, kteří mají auto v tábořišti U Dolanského mostu, zajedou pro tyto auta a vrátí se k ostatním do tábořiště Na Kobylce. Tam přespíme do neděle. V neděli ráno celý postup opakujeme. Předpokládaný čas doplutí do konečné stanice výletu je v neděli kolem 16:00-17:00. V neděli pomůžeme s dopravou na nejbližší železniční stanici těm, kteří dorazili vlakem.

Celou organizaci má na starost Hugo Pytlíček, veškeré dotazy směřujte na něj. Pomocnou organizaci má na starost Naomi Praychild.

Jsou vítání všichni studenti bez rozdílu na kolej, včetně jejich dětí. Voda je velice klidná. Pokud na kánoi neumíte, rád vás zaučím a vše vysvětlím - je to velice jednoduché.

Pokud by byl zájem, poslední týden v červenci budeme čtyři dny sjíždět Vltavu, která je ovšem technicky náročnější, za to ale moc hezká a bohužel i drahá. Budeme rádi, když se k nám někdo připojí 🙂.


Seznam přihlášenýchPřihlásit se

Leela Dráčková
Lucy von Balbi


Tento slet je zájmovým neoficiálním setkáním studentů či zaměstnanců školy. Upozorňujeme, že bradavice.eu nenesou jakoukoliv odpovědnost za organizaci nebo průběh tohoto sletu.


Přihlášky na slety jsou závazné a neslouží k vašemu pobavení se přihlašováním a odhlašováním !!!
 

Serverový čas 19:28:09 | Stránka načtena za 9 ms.
Created by Gobie & Studna & JiKo & JS © 2003 - 2024 | All rights reserved
| Nahoru | Zpět Verze 8.3