Logo - E-Bradavice

Inzeráty


Profesorská místaPodmínky pro příjem profesorů (platné stále).

Do funkce profesorů přijímáme pouze studenty, kteří:
- alespoň dva školní roky studovali na této škole, dokončili nebo do konce školního roku dokončí druhý ročník, to znamená, že postoupí ze svého povinného předmětu a nepropadnou
- neměli žádné kázeňské prohřešky a tresty
- a jejich docházka v povinném předmětu bude alespoň 75%, nebudou mít žádné nesplněné povinné úkoly a alespoň průměrně se budou účastnit kolejního života, tedy komunikace v kolejce a na akcích koleje.

Přijímáme studenty od 18 let reálného věku (v době zahájení školního roku)
Žadatelé, kteří za účelem podvodného získání místa zatají svůj skutečný věk, budou po zjištění této skutečnosti ze školy smazáni bez možnosti návratu.

DALŠÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ BUDE OTEVŘENO DLE POTŘEBY NOVÝCH PROFESORŮ V POMĚRU K POČTU STUDENTŮ NEJDŘÍVE
V PROSINCI
Zaměstnanecká místa


Inspektoři

Podmínkou pro přijetí je studium alespoň 5 školních let, vítaná je zkušenost profesora či jiného zaměstnance nebo funkcionáře koleje v minulosti či současnosti, požadovaná je denní alespoň hodinová přítomnost na netu a přirozený respekt mezi studenty i profesory, věk alespoň 17 let (přednost bude dána dospělým žadatelům).
U současných studentů požadujeme docházku na PP alespoň 75%.

Do přihlášky udejte důvod, proč jste se rozhodli tuto funkci vykonávat, váš reálný věk, ročník, ve kterém studujete a povinný předmět včetně profesora u něhož ho studujete.

Přijat bude 1 inspektor.

Žádosti zasílejte na mail EBskola@seznam.cz a zároveň zašlete informační sovu o zaslání žádosti ředitelce školy.


Správce kvízů

Podmínkou je častá přítomnost na netu, přirozená inteligence a schopnost vkládat kvízy zaslané studenty v rámci soutěže, hodnotit poslané kvízy, především jejich strukturu a obtížnost, tedy znalost problematiky HP a další fantasy literatury. Dále je požadována velmi dobrá znalost pravopisu.

Funkci může provozovat stávající zaměstnanec jako vedlejší pracovní poměr nebo absolvent, který se tak stane zaměstnancem.

Přijat bude 1 správce kvízů.

Žádosti zasílejte na mail EBskola@seznam.cz 

Serverový čas 16:09:59 | Stránka načtena za 17 ms.
Created by Gobie & Studna & JiKo & JS © 2003 - 2023 | All rights reserved
| Nahoru | Zpět Verze 8.3