Logo - Děravý kotel

Bradavické slety

Zobrazit staré slety


Slet v zatáčce na Vídeň! Zpět na seznam

Datum: 06.11.2021

Místo: Brno

Organizuje: Peter Grandwood


Informace:

Vláda našeho Kovídka pomalu končí a s ní se nám otevírá možnost uspořádat pro Vás všecky slet! Tentokráte bude cesta poněkud složitější (pro některé), jelikož bude v Brně!

KDY: Sejdeme se v sobotu 6. 11. 2021, v budově hlavního vlakového nádraží v Brně v čase 9:00 – 10:30 hodinou. Z hlaváku vyrazíme nejpozději v 11hodin. Opožděnci nás můžou doběhnout, ale naše poloha bude tajná :D

KDE: Většina aktivit sletu proběhne v centru. Pohybovat se budeme po zajímavých a historických místech města. Projdeme Špénu směrem na Čáru, dost možná nás čeká i Augec, ale bude záležet na počasí. A cestou zpátky si prohlídneme i kachle.

PROGRAM: Čeká vás procházka po centru města s velmi speciálními zastávkami. Něco si zahrajeme, něco namalujeme, při něčem se budeme i pohybovat, avšak nečekejte žádný extra sport. Pamatujte, že jeden z organizátorů je Péťa a ten druhej sport nesnáší :D
Ukončení proběhne v teple kavárny či čajovny dle nálady účastníků, zejména pak organizátorů.

CO S SEBOU: Doporučujeme na chození pevnou obuv, žádné štekle. Počítejte s všude-přítomnými kočičími hlavami a občasnými kopci. Zároveň jelikož slet proběhne na podzim, nezapomeňte si vzít vhodný hábit a ochranu (např. deštník nebo pláštěnku (stačí jedno z uvedených) – budeme převážně venku.

FINANCE: V rámci programu si vystačíme s pěškobusem, který je po Brně je zdarma ;) ;)
Peníze budou potřeba na gáblík a čajovnu/kavárnu popřípadě suvenýry pro babičky.

Organizátoři doporučují sledovat aktuální epidemiologickou situaci. V rámci programu se budeme pohybovat převážně venku, jídlo a zakončení akce bude v uzavřených prostorech blíže neurčitých, proto je vhodné zajistit si pohodlný vstup do vnitřních prostor hostinců či čajoven tím, že přijdete s aktuálním testem na COVID nebo očkováním.

V případě výrazného zhoršení epidemiologické situace ve městě či v celé ČR bude slet zrušen!!!
Ď.

Em a Péťa


Seznam přihlášenýchPřihlásit se

Emanue Tyrs
Aneta Kevinová
Rue Howard
Peter Grandwood
Maria Martines
Joane von Pick
Flouen Dark
Rock Holmesová
Barbucha Kuřavová
Shuren Dee Kamiki
Victoria Whisperwind
Melisen Datlová


Tento slet je zájmovým neoficiálním setkáním studentů či zaměstnanců školy. Upozorňujeme, že bradavice.eu nenesou jakoukoliv odpovědnost za organizaci nebo průběh tohoto sletu.


Přihlášky na slety jsou závazné a neslouží k vašemu pobavení se přihlašováním a odhlašováním !!!
 

Serverový čas 17:58:40 | Stránka načtena za 0.015 sekund.
Created by Gobie & Studna & JiKo © 2003 - 2022 | All rights reserved
W3C: Valid HTML 4.01! Nahoru | Zpět Verze 8.3