Logo - Děravý kotel

Bradavické slety

Zobrazit staré slety


Kouzelnické mistrovství v mudlsportech Zpět na seznam

Datum: 31.05.2019 - 02.06.2019

Místo: Ostrava

Organizuje: Barbucha Kuřavová


Informace:

Chcete zjistit, jak na tom jsem s mudlovskými sporty? Ovládáte teorii sportů, tedy znalosti pravidel? Rádi byste vyzkoušeli tradiční i netradiční sporty, které mudlové hrají? Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost! Vydáme se spolu do světa mudlovského sportu! (O zranění určitě nebude nouze *potutelný úsměv*)

Sraz: Nádraží Ostrava-Svinov. Během pátečního večera, ideálně mezi 17. - 19. hodinou. V případě, že přijedete na sobotu, ideálně mezi 10. a 11. hodinou.

Program: Můžete se těšit na známé i neznámé mudlovské sporty, které budeme poznávat teoretickou i praktickou výukou. Doporučujeme si vzít vhodné oblečení i obuv (pokud tedy nejste srabi *mrkne*)

Finance: Přespání v klubovně stojí 50,- za celý pobyt. V případě cestovních nákladů na jízdenky počítejte s částkou okolo 100,-. Co se týká peněz na program, počítejte maximálně s 200,-. Poté už stačí jen něco na jídlo, dle potřeby.

Bližší informace naleznete v události na FB


Seznam přihlášených

Shuren Dee Kamiki
Rosemary Ellen Wilde
Lara Cooperová


Tento slet je zájmovým neoficiálním setkáním studentů či zaměstnanců školy. Upozorňujeme, že bradavice.eu nenesou jakoukoliv odpovědnost za organizaci nebo průběh tohoto sletu.


Přihlášky na slety jsou závazné a neslouží k vašemu pobavení se přihlašováním a odhlašováním !!!
 

Serverový čas 23:26:13 | Stránka načtena za 0.0115 sekund.
Created by Gobie & Studna & JiKo © 2003 - 2019 | All rights reserved
W3C: Valid HTML 4.01! Nahoru | Zpět Verze 8.3