Logo - E-Bradavice

UPOZORNĚNÍ PRO ZMRAŽENÉ STUDENTY A ZAMĚSTNANCE.


Zmražení uživatelé se mohou o víkendech a také na Štědrý den, na Silvestra a na Nový rok přihlásit do školy jako návštěvníci s omezenými právy, ale možností komunikace s přáteli, návštěvy svého pokoje, některých prostor školy včetně odborných učeben, Prasinek a všech komunikačních prostor a fór kromě kolejních místností.


STŘEDNÍ BRADAVICKÁ ŠKOLA MAGIE


Střední bradavická škola magie je projekt, který byl vytvořen původně pro milovníky světa HP, postupně se však stala zázemím pro všechny zájemce o svět magie jako takové.

Naše škola ale nevyžaduje striktní RPG od jejích obyvatel, kromě výukových hodin, kde dodržujeme RPG v jisté umírněné formě bez striktních pravidel, a také některých speciálních chatů a fór, které jsou pouze RPG. Na naší škole mohou studovat čarodějové i čarodějky různého věku, to znamená, že se sem neregistrují uživatelé, kteří budou představovat 11 leté děti, záleží prostě jen na vás, do jaké výše chcete mimo výuku napodobovat život skutečné bradavické školy, i když zde samozřejmě platí základní pravidla, která je nutné dodržovat.

Jejich přehled najdete ve Školním řádu a Výukovém řádu


Od jiných podobných škol se ta naše liší online výukou, to znamená, že studenti docházejí na skutečné online hodiny konané v učebnách většinou ve večerních hodinách.


Život v našem světě čar a kouzel běží rychleji než v mudlovském světě a proto během mudlovského kalendářního roku uplynou dva naše školní roky včetně hlavních prázdnin.


PŘIHLÁŠKA KE STUDIU


Přihlášky ke studiu se podávají většinou v průběhu asi 7 dní ke konci hlavních prázdnin (období v srpnu a únoru), kdy obyvatelé školy přebývají v hostinci U Děravého kotle.

V Děravém kotli se můžete seznámit se způsobem života a způsobem fungování školy, protože ten je podobný v kotli a na hradě, a najít zde první přátele jako čekatelé, tedy obyvatelé bez zařazení do koleje. Do ní jste zařazeni na základě dotazníku v přihlášce až po odjezdu do Bradavic na Slavnosti nováčků.

Nejbližší otevření přihlašování spadá na srpen 2024


INFORMACE PRO ZÁJEMCE O STUDIUM


Pokud se chcete o nás dozvědět informace, které v obou řádech nenajdete, můžete si popovídat s obyvateli školy v Návštěvní knize, kde vám jistě spousta studentů i profesorů ráda odpoví a poradí.

Pokud jste již zaregistrovaní a máte nějaké problémy s přihlášením či jiné potíže, můžete se na vedení školy obrátit ve Fóru SOS, kde vám dříve nebo později někdo pomůže či poradí.

Fiona z Albionu, ředitelka školy


Google
Google E-Bradavice
 

Serverový čas 19:39:09 | Stránka načtena za 9 ms.
Created by Gobie & Studna & JiKo & JS © 2003 - 2024 | All rights reserved
| Nahoru | Zpět Verze 8.3